Ekologia Inter Cars SA wychodzi z założenia, że troska o środowisko naturalne jest jednym z kluczowych elementów przy podejmowaniu decyzji biznesowych. Dbamy o to, by dzielić się tą świadomością z innymi. W ramach projektu „Bio Service” zajmujemy się kompleksowym odbiorem odpadów warsztatowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Oferta skierowana jest zarówno do warsztatów zrzeszonych w różnych sieciach warsztatowych Inter Cars oraz w innych sieciach, a także do warsztatów niezależnych.

Skup zużytych surowców

Skupujemy zużyte akumulatory

Nie każdy przedsiębiorca i właściciel warsztatu zdaje sobie sprawę z tego, że zużyty akumulator to nie tylko odpad, ale również niewykorzystane środki, które z powodzeniem można oddać w rozliczeniu za pieniądze lub inne profity. W związku z tym Inter Cars SA wprowadził dla swoich klientów program idealnie wpisujący się w tę kwestię. Skupujemy akumulatory

Skupujemy złom

Praca warsztatu samochodowego wiąże się z gromadzeniem złomu różnej postaci. To po prostu naturalna konsekwencja prowadzonej działalności i zwyczajnie nie da się tego uniknąć. Bez względu na to, czy gromadzony złom trzeba zezłomować bez korzyści, czy też przy otrzymaniu odpowiedniej rekompensaty  - Inter Cars wyszedł naprzeciw swoim klientom.

Skupujemy złom

Skup rdzeni

Na stronie www.skuprdzeni.pl został uruchomiony nowatorski projekt odkupu używanych części samochodowych (rdzeni), które spełniają kryteria przyjęcia opracowane przez firmę LAUBER.

Skup rdzeni

Zużyty olej

Wystarczy kilogram zużytego oleju, by 5 milionów litrów wody uznać za niezdatną do picia. Właśnie dlatego utylizacja oleju jest procesem nie tylko istotnym ze względu na środowisko, ale również - zgodnie z obowiązującym prawem - wymaganym.

Zużyty olej