Praca w Inter Cars

Inter Cars SA jest polską firmą od lat będącą na pozycji lidera na rynku dystrybucji części do samochodów. Wciąż dynamicznie się rozwija, niezmiennie gwarantuje: stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia, regularne, terminowe wynagrodzenie, umożliwienie utrzymania balansu pomiędzy pracą zawodową a życiem osobistym, atrakcyjna oferta świadczeń socjalnych i dbałość o bezpieczeństwo pracowników.
To dzięki naszym pracownikom możemy cieszyć się wysoką pozycją w Europie. Wielu z nich pracuje od początku powstania firmy i bardzo często Inter Cars jest pierwszym i jedynym przez długie lata miejscem pracy.
Prowadzimy wiele projektów rozwojowych dla naszych pracowników.
Inter Cars został zwycięzcą konkursu! HR INNOVATOR 2016! Jury nagrodziło projekt „Autostrada Rozwoju” dla kadry zarządzającej i sił sprzedaży spółki.
W 2017 Inter Cars S.A. został wyróżniony przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania KadramiCertyfikatem HR Najwyższej Jakości

Magazynier

Magazynier

Miejsce pracy: Krosno
Dodano dnia: 15.07.2019

Magazynier

Oddział Inter Cars w Krośnie poszukuje chętnych do pracy na stanowisku Magazyniera
Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie dostaw,
  • Kompletowanie towarów według zamówienia oraz przygotowywanie wysyłek,
  • Prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie,
  • Zbieranie towaru z półek wg określonej specyfikacji przy użyciu czytników kodów.
Od kandydatów oczekujemy:


  • Doświadczenia na podobnym stanowisku.
Kandydatom oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę z możliwością nawiązania dalszej współpracy,
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników.

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Pełne informacje - dotyczące dbania o ochronę danych osobowych znajdują się w kwestionariuszu.

Aplikuję