Praca w Inter Cars

Inter Cars SA jest polską firmą od lat będącą na pozycji lidera na rynku dystrybucji części do samochodów. Wciąż dynamicznie się rozwija, niezmiennie gwarantuje: stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia, regularne, terminowe wynagrodzenie, umożliwienie utrzymania balansu pomiędzy pracą zawodową a życiem osobistym, atrakcyjna oferta świadczeń socjalnych i dbałość o bezpieczeństwo pracowników.
To dzięki naszym pracownikom możemy cieszyć się wysoką pozycją w Europie. Wielu z nich pracuje od początku powstania firmy i bardzo często Inter Cars jest pierwszym i jedynym przez długie lata miejscem pracy.
Prowadzimy wiele projektów rozwojowych dla naszych pracowników.
Inter Cars został zwycięzcą konkursu! HR INNOVATOR 2016! Jury nagrodziło projekt „Autostrada Rozwoju” dla kadry zarządzającej i sił sprzedaży spółki.
W 2017 Inter Cars S.A. został wyróżniony przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania KadramiCertyfikatem HR Najwyższej Jakości

Content Specialist

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Giełdowa 7/9
Dodano dnia: 24.05.2019

Jeżeli fascynujesz się możliwościami, które niesie ze sobą nowoczesny handel, masz poczucie, że e-commerce pozwala Ci na samorealizację - zostań członkiem naszego Zespołu! Jesteśmy największym sprzedawcą części samochodowych w Europie Środkowo - Wschodniej w związku, z czym oferujemy Tobie realizację ambitnych, technologicznych wyzwań w międzynarodowym środowisku.
Budując z nami nowe struktury e-handlu w kanale B2C będziesz mieć wyjątkową możliwość bezpośredniego wpływu na kształt procesów związanych z marketingiem internetowym oraz e-commerce.

Jesteś najlepszy? Dołącz do nas!
Zakres obowiązków:

  • Redagowanie tekstów w języku polskim i angielskim
  • Wdrażanie polityki SEO
  • Koordynacja pracy współpracujących autorów tekstów, dostawców materiałów video, grafików itd.
  • Planowanie i realizacja strategii publikacji treści w zewnętrznych i wewnętrznych mediach
  • Zarządzanie działem Poradniki w sklepie internetowym Inter Cars
  • Współpraca z działem sprzedaży Allegro w ramach rich content
  • Dbałość o merytoryczną i estetyczną jakość zlecanych materiałów
Od kandydatów oczekujemy:

  • Wyższego wykształcenia, również studenci ostatnich lat studiów filologicznych / digital / marketing
  • Biegłej znajomości języka angielskiego lub/i czeskiego, włoskiego
  • Tzw. Lekkiego pióra
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, zdolności koordynacji zadań zleconych podmiotom zewnętrznym
  • Umiejętności współpracy w zespole, Ambitnego podejścia do wyznaczanych celów
Oferujemy:

  • Pracę przy interesujących projektach e-marketingowych w dużej polskiej firmie, funkcjonującej z sukcesami na 16 rynkach europejskich
  • Bezpośredni wpływ na rozwój strategii e-commerce w Polsce
  • Wygodną lokalizację w Warszawie, przy metrze Rondo Daszyńskiego, ul. Giełdowa
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Kursy doszkalające z języka angielskiego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością wyboru formy zatrudnienia

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału.

Aplikuję