Praca w Inter Cars

Inter Cars SA jest polską firmą od lat będącą na pozycji lidera na rynku dystrybucji części do samochodów. Wciąż dynamicznie się rozwija, niezmiennie gwarantuje: stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia, regularne, terminowe wynagrodzenie, umożliwienie utrzymania balansu pomiędzy pracą zawodową a życiem osobistym, atrakcyjna oferta świadczeń socjalnych i dbałość o bezpieczeństwo pracowników.
To dzięki naszym pracownikom możemy cieszyć się wysoką pozycją w Europie. Wielu z nich pracuje od początku powstania firmy i bardzo często Inter Cars jest pierwszym i jedynym przez długie lata miejscem pracy.
Prowadzimy wiele projektów rozwojowych dla naszych pracowników.
Inter Cars został zwycięzcą konkursu! HR INNOVATOR 2016! Jury nagrodziło projekt „Autostrada Rozwoju” dla kadry zarządzającej i sił sprzedaży spółki.
W 2017 Inter Cars S.A. został wyróżniony przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania KadramiCertyfikatem HR Najwyższej Jakości

Młodszy Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Lubartów
Dodano dnia: 24.05.2019

Czy wiedziałeś, że Inter Cars S.A. jest liderem w dystrybucji części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych w Europie Środkowo Wschodniej?
Ponadto prowadzi aktywną sprzedaż poprzez sieć sprzedaży w 14 krajach.
Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat?
Wejdź na www.intercars.eu

Obecnie do naszej filii w Lubartowie poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

• Opieka nad klientami w powierzonym regionie (obecni klienci oraz pozyskiwanie nowych)
• Budowanie relacji z klientami opartych o partnerską współpracę
• Kreowanie dobrego wizerunku firmy
Od kandydatów oczekujemy:

• Przyjaznej postawy i pozytywnego nastawienia do ludzi i pracy
• Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
• Wykształcenia minimum średniego (mile widziane z zakresu mechaniki pojazdowej)
• Prawa jazdy kategorii B
• Umiejętności pracy z komputerem(MS Office) i aplikacjami mobilnymi
• Mile widziana znajomości budowy pojazdów osobowych i ciężarowych.
Kandydatom oferujemy:

• Realne możliwości awansu i dobre, motywujące wynagrodzenie
• Bardzo stabilne zatrudnienie
• Interesującą pracę w dynamicznym zespole specjalistów i przyjazną atmosferę pracy
• Możliwości rozwoju w polskiej Firmie o europejskim zasięgu, w strukturach lidera branży

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału.

Aplikuję