Praca w Inter Cars

Inter Cars SA jest polską firmą od lat będącą na pozycji lidera na rynku dystrybucji części do samochodów. Wciąż dynamicznie się rozwija, niezmiennie gwarantuje: stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia, regularne, terminowe wynagrodzenie, umożliwienie utrzymania balansu pomiędzy pracą zawodową a życiem osobistym, atrakcyjna oferta świadczeń socjalnych i dbałość o bezpieczeństwo pracowników.
To dzięki naszym pracownikom możemy cieszyć się wysoką pozycją w Europie. Wielu z nich pracuje od początku powstania firmy i bardzo często Inter Cars jest pierwszym i jedynym przez długie lata miejscem pracy.
Prowadzimy wiele projektów rozwojowych dla naszych pracowników.
Inter Cars został zwycięzcą konkursu! HR INNOVATOR 2016! Jury nagrodziło projekt „Autostrada Rozwoju” dla kadry zarządzającej i sił sprzedaży spółki.
W 2017 Inter Cars S.A. został wyróżniony przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania KadramiCertyfikatem HR Najwyższej Jakości

Specjalista ds. kas i rozliczeń

Miejsce pracy: Poznań
Dodano dnia: 15.07.2019

Oddział Inter Cars w Poznaniu poszukuje chętnych do pracy na stanowisku Specjalisty ds. kas i rozliczeń
Zakres zadań:

  • Obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych (gotówkowe, bezgotówkowe)
  • Wystawianie dokumentów sprzedaży oraz rozliczanie klientów
  • Bieżący monitoring należności
  • Sporządzanie raportów kasowych
  • Sprawdzanie listów przewozowych
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy
  • Utrzymanie wysokiego poziomu satysfakcji klientów
Nasze oczekiwania:

  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę z możliwością nawiązania długotrwałej współpracy
  • Zniżkę na asortyment dostępny w ofercie firmy
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Swobodę działania - lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych - pełne dane kontaktowe do Administratora Danych znajdują się w formularzu aplikacyjnym. Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału.

Aplikuję