Praca w Inter Cars

Inter Cars SA jest polską firmą od lat będącą na pozycji lidera na rynku dystrybucji części do samochodów. Wciąż dynamicznie się rozwija, niezmiennie gwarantuje: stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia, regularne, terminowe wynagrodzenie, umożliwienie utrzymania balansu pomiędzy pracą zawodową a życiem osobistym, atrakcyjna oferta świadczeń socjalnych i dbałość o bezpieczeństwo pracowników.
To dzięki naszym pracownikom możemy cieszyć się wysoką pozycją w Europie. Wielu z nich pracuje od początku powstania firmy i bardzo często Inter Cars jest pierwszym i jedynym przez długie lata miejscem pracy.
Prowadzimy wiele projektów rozwojowych dla naszych pracowników.
Inter Cars został zwycięzcą konkursu! HR INNOVATOR 2016! Jury nagrodziło projekt „Autostrada Rozwoju” dla kadry zarządzającej i sił sprzedaży spółki.
W 2017 Inter Cars S.A. został wyróżniony przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania KadramiCertyfikatem HR Najwyższej Jakości

Pracownik działu Eksportu z j. niemieckim

Miejsce pracy: Cząstków Mazowiecki
Dodano dnia: 10.07.2019

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Celem strategicznym Inter Cars SA jest utrzymanie pozycji lidera w Europie Środkowo-Wschodniej. Dział Eksportu w Inter Cars zajmuje się pozyskiwaniem i obsługą klientów biznesowych z całego świata w szczególności z Europy, obsługujemy też firmy z Gudaelupe, wysp Reunion, Kenii czy Republiki Południowej Afryki.

Poszukujemy kandydatów do naszego zespołu na stanowisko: Pracownika działu Eksportu z j. niemieckim
Jakie będą zadania?

• Obsługa klientów zagranicznych z Niemiec, Austrii i Szwajcarii
• Obsługa zamówień i wystawianie dokumentów sprzedaży
• Sporządzanie ofert dla klientów
• Prowadzenie korespondencji w języku niemieckim
Czego od Ciebie oczekujemy:

• Znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym
• Chęci zdobywania wiedzy i doświadczenia zawodowego
• Prawa jazdy kat. B
Gwarantujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z możliwością nawiązania długotrwałej współpracy
• Swobodę działania - lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi
• Bogaty pakiet szkoleń w zakresie rozwoju umiejętności specjalistycznych, językowych - indywidualnie dobrany do potrzeb

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Pełne informacje - dotyczące dbania o ochronę danych osobowych znajdują się w kwestionariuszu.

Aplikuję