Praca w Inter Cars

Inter Cars SA jest polską firmą od lat będącą na pozycji lidera na rynku dystrybucji części do samochodów. Wciąż dynamicznie się rozwija, niezmiennie gwarantuje: stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia, regularne, terminowe wynagrodzenie, umożliwienie utrzymania balansu pomiędzy pracą zawodową a życiem osobistym, atrakcyjna oferta świadczeń socjalnych i dbałość o bezpieczeństwo pracowników.
To dzięki naszym pracownikom możemy cieszyć się wysoką pozycją w Europie. Wielu z nich pracuje od początku powstania firmy i bardzo często Inter Cars jest pierwszym i jedynym przez długie lata miejscem pracy.
Prowadzimy wiele projektów rozwojowych dla naszych pracowników.
Inter Cars został zwycięzcą konkursu! HR INNOVATOR 2016! Jury nagrodziło projekt „Autostrada Rozwoju” dla kadry zarządzającej i sił sprzedaży spółki.
W 2017 Inter Cars S.A. został wyróżniony przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania KadramiCertyfikatem HR Najwyższej Jakości

Analityk Integracji

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Giełdowa 7/9
Dodano dnia: 16.05.2019

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Celem strategicznym Inter Cars SA jest utrzymanie pozycji lidera w Europie Środkowo-Wschodniej.

Dołącz do naszego zespołu specjalistów i ekspertów IT
Obowiązki osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

• Analiza wymagań biznesowych i opracowanie dokumentacji technicznej w zakresie integracji usługowej (SOA) i integracji danych (ETL)
• Analiza wpływu projektowanych rozwiązań na portfel przepływów integracyjnych
• Nadzór merytoryczny nad implementacją rozwiązań integracyjnych
• Współpraca z pozostałymi działami IT w ramach Inter Cars oraz z zespołami projektowymi dostawców w ramach utrzymania systemów oraz w zakresie prowadzonych projektów
• Wsparcie użytkowników w zakresie istniejących rozwiązań integracyjnych (3 linia)

Od kandydatów oczekujemy:

• Minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu/wdrażaniu rozwiązań integracyjnych
• Wykształcenia wyższe (preferowane informatyka, telekomunikacja lub pokrewne),
• Znajomości technologii Web Services oraz standardów wykorzystywanych w integracji: SOAP, REST, XML Schema, XPath, XQuery etc
• Płynności w czytaniu i tworzeniu dokumentacji analitycznej uwzględniającej procesy biznesowe, modele danych
• Wysokiego poziomu technik komunikacji i relacji interpersonalnych
• Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
• Umiejętność pracy w zespole
• Samodzielności i odpowiedzialności

Dodatkowym atutem będzie:

• Znajomość Oracle SOA Suite
• Znajomość Apache NiFi
• Znajomość baz danych Oracle, MSSQL
• Znajomość metodologii projektowych oraz notacji UML
• Znajomość pakietu Enterprise Architect
• Znajomość narzędzi zarządzania kodem (GIT)

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
• Elastyczne godziny pracy
• Udział w międzynarodowych projektach
• Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
• Dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość realizacji własnych pomysłów

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału.

Aplikuję