Praca w Inter Cars

Inter Cars SA jest polską firmą od lat będącą na pozycji lidera na rynku dystrybucji części do samochodów. Wciąż dynamicznie się rozwija, niezmiennie gwarantuje: stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia, regularne, terminowe wynagrodzenie, umożliwienie utrzymania balansu pomiędzy pracą zawodową a życiem osobistym, atrakcyjna oferta świadczeń socjalnych i dbałość o bezpieczeństwo pracowników.
To dzięki naszym pracownikom możemy cieszyć się wysoką pozycją w Europie. Wielu z nich pracuje od początku powstania firmy i bardzo często Inter Cars jest pierwszym i jedynym przez długie lata miejscem pracy.
Prowadzimy wiele projektów rozwojowych dla naszych pracowników.
Inter Cars został zwycięzcą konkursu! HR INNOVATOR 2016! Jury nagrodziło projekt „Autostrada Rozwoju” dla kadry zarządzającej i sił sprzedaży spółki.
W 2017 Inter Cars S.A. został wyróżniony przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania KadramiCertyfikatem HR Najwyższej Jakości

Azure Administrator

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Giełdowa 7/9
Dodano dnia: 04.06.2019

INTER CARS S.A. to największy dystrybutor części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Inter Cars S.A. prowadzi aktywną sprzedaż poprzez sieć sprzedaży w 14 krajach. W ofercie spółki znajdują się części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych oraz części zamiennych i akcesoriów do naczep, przyczep, autobusów, maszyn rolniczych i motocykli.
Chcesz dołączyć do naszego zespołu IT?
Zaaplikuj na stanowisko: Azure Administrator
Zakres obowiązków:

- Administracja infrastrukturą serwerową i sieciową w Azure
- Nadzór nad subskrypcjami, uprawnianymi w Azure
- Rozbudowa usług w Azure
- Implementacja nowych rozwiązań i projektów w Azure
- Active Directory
Od Kandydatów oczekujemy wiedzy na temat:

- portalu Azure
- infrastruktury IaaS i PaaS
- sieci LAN/WAN i elementów sieciowych w AZURE
- usługi monitoringu i bezpieczeństwa w AZURE
- Active Directory i Azure Active Directory
- Windows Serwer
Oferujemy:

- przyjazną atmosferę oraz pracę w zgranym i otwartym zespole,
- wynagrodzenie z możliwością wyboru formy zatrudnienia
- możliwość rozwoju oraz podnoszenia umiejętności poprzez pracę w doświadczonym zespole specjalistów
- kursy doszkalające z języka angielskiego
- nowe wyzwania każdego dnia
- wygodną lokalizację w Warszawie, przy metrze Rondo Daszyńskiego, ul. Giełdowa

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Pełne informacje - dotyczące dbania o ochronę danych osobowych znajdują się w kwestionariuszu.

Aplikuję