Praca w Inter Cars

Inter Cars SA jest polską firmą od lat będącą na pozycji lidera na rynku dystrybucji części do samochodów. Wciąż dynamicznie się rozwija, niezmiennie gwarantuje: stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia, regularne, terminowe wynagrodzenie, umożliwienie utrzymania balansu pomiędzy pracą zawodową a życiem osobistym, atrakcyjna oferta świadczeń socjalnych i dbałość o bezpieczeństwo pracowników.
To dzięki naszym pracownikom możemy cieszyć się wysoką pozycją w Europie. Wielu z nich pracuje od początku powstania firmy i bardzo często Inter Cars jest pierwszym i jedynym przez długie lata miejscem pracy.
Prowadzimy wiele projektów rozwojowych dla naszych pracowników.
Inter Cars został zwycięzcą konkursu! HR INNOVATOR 2016! Jury nagrodziło projekt „Autostrada Rozwoju” dla kadry zarządzającej i sił sprzedaży spółki.
W 2017 Inter Cars S.A. został wyróżniony przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania KadramiCertyfikatem HR Najwyższej Jakości

Rekrutacja

Jakich atutów poszukujemy u potencjalnych pracowników? Kogo poszukujemy najczęściej?

W naszej firmie zawsze ceniliśmy i niezmiennie będziemy cenić: przedsiębiorczość, partnerstwo i zaufanie, pasję i zaangażowanie. Jesteśmy firmą nowoczesną, innowacyjną, wierną wartościom, które od zawsze nam towarzyszyły.
Poszukujemy osób, które, tak jak my, z pasją podchodzą do nowych wyzwań i gotowe są stale rozwijać swoje talenty i dzielić się wiedzą. Na każdym stanowisku najwyżej cenione są osoby przedsiębiorcze, zaangażowane, z odpowiednią wiedzą specjalistyczną, czerpiące satysfakcję ze swej pracy i potrafiące współpracować z innymi ludźmi.
Z uwagi na specyfikę działalności biznesowej, nie istnieje jeden profil idealnego kandydata. Nasze potrzeby rekrutacyjne, w tym pożądane profile kompetencyjne kandydatów, są dostosowywane do dynamicznie zmieniających się potrzeb otoczenia rynkowego.
Kładziemy szczególny nacisk na te kompetencje, które budują kulturę organizacyjną w oparciu o kluczowe dla Inter Cars S.A. wartości.
Pozyskujemy do współpracy z nami osoby nastawione na współpracę, zorientowane na osiąganie rezultatów, innowacyjne i dążące do osiągania wysokiej jakości realizowanych zadań. Zawsze promujemy osoby prezentujące wysoki poziom profesjonalizmu zawodowego.

Rekrutacja to dla nas nie tylko pozyskanie pracownika, to również wdrożenie, adaptacja, rozwój.

Posiadamy dwa Centra Logistyczne (w Czosnowie i Kajetanach) oraz kilka biur rozmieszczonych w różnych lokalizacjach Warszawy, w których najczęściej zatrudniamy do pracy w działach: zakupów, zarządzania zapasem, księgowości, windykacji, zwrotów i reklamacji, informatyki, marketingu, wsparcia sprzedaży.
Dużą wagę przykładamy do procesu adaptacyjnego dla osób nowozatrudnionych, tak aby wdrożenie w nowe obowiązki było sprawne i bezstresowe. Nowi pracownicy mają możliwość dogłębnego poznania organizacji, jej struktury, kultury organizacyjnej, zasad działania i innych. Pracownik poznaje sposoby i metody pracy oraz oczekiwania, które są wobec Niego stawiane. Zależy nam na stworzeniu nowozatrudnionym pracownikom przyjaznego środowiska pracy, w którym poczuje się komfortowo i bezpiecznie.


Rekrutacja

Do przesyłania aplikacji zachęcamy zarówno osoby posiadające doświadczenie zawodowe jak i absolwentów.
Ponieważ dużą wagę przywiązujemy do rozwoju zawodowego osób zatrudnionych Grupie Inter Cars S.A. , w pierwszej kolejności rozpatrujemy oferty z wewnętrznego rynku pracy stawiamy na rozwój osobisty pracownika wewnątrz firmy i realizowania ścieżek kariery osób już pracujących w firmie.
Rekrutację zewnętrzną rozpoczynamy wówczas, gdy wśród naszej kadry nie ma osób spełniających wymagania kompetencyjne. Nasze oferty pracy są dostępne na stronie internetowej www.intercars.com.pl , na internetowych portalach pracy.

  • Etap 1
Analizujemy otrzymane aplikacje. Szczególną uwagę zwracamy na zgodność kwalifikacji kandydata z wymaganiami określonymi w opisie stanowiska pracy. Jeżeli Twoja aplikacja będzie zgodna z naszymi wymaganiami to ....


  • Etap 2
Skontaktujemy się telefonicznie i zostaniesz zaproszony do naszego biura na spotkania z pracownikiem działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz z przyszłym przełożonym. W zależności od stanowiska w proces selekcyjny może być również zaangażowany Dyrektor Pionu, w którym chcesz pracować. Podczas tych spotkań z jednej strony Ty będziesz miał możliwość uzyskania informacji o firmie, kulturze naszej organizacji oraz stanowisku, na które aplikujesz, z drugiej strony my uzyskamy więcej informacji dotyczących Ciebie, Twojego doświadczenia zawodowego, kwalifikacji, osiągnięć, predyspozycji, motywacji i oczekiwań.
Poza rozmową kwalifikacyjną, w zależności od specyfiki stanowiska, w procesie selekcji kandydatów stosujemy różnego rodzaju kwestionariusze i testy badające predyspozycje kandydata oraz test wiedzy specjalistycznej.

  • Etap 3
W ciągu 2 tygodni od zakończenia procesu selekcji zostaniesz powiadomiony telefonicznie o podjętej przez nas decyzji. Jeżeli będzie ona pozytywna, wówczas spotkamy się z Tobą, by przedyskutować warunki zatrudnienia i zaproponować Ci podpisanie umowy o pracę.Formy składania aplikacji

Oferty do pracy można składać:

- osobiście w lokalizacji, w której chcesz pracować;
- przez wypełnienie zamieszczonego w ogłoszeniu kwestionariusza;
- poprzez wysłanie CV i listu motywacyjnego na adres podany w ogłoszeniu;
- pocztą na adres: Dział ZZL, Cząstków Mazowiecki, ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów.


Jeżeli interesuje Cię praca w jednej z naszych licznych filii w kraju zachęcamy do złożenia CV  bezpośrednio do szefa lokalizacji, którą jesteś zainteresowany jako miejscem pracy. Dokładne adresy znajdują się na stronie intercars.com.pl w zakładce KONTAKT

Zobacz nasze oferty pracy