Praca w Inter Cars

Inter Cars SA jest polską firmą od lat będącą na pozycji lidera na rynku dystrybucji części do samochodów. Wciąż dynamicznie się rozwija, niezmiennie gwarantuje: stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia, regularne, terminowe wynagrodzenie, umożliwienie utrzymania balansu pomiędzy pracą zawodową a życiem osobistym, atrakcyjna oferta świadczeń socjalnych i dbałość o bezpieczeństwo pracowników.
To dzięki naszym pracownikom możemy cieszyć się wysoką pozycją w Europie. Wielu z nich pracuje od początku powstania firmy i bardzo często Inter Cars jest pierwszym i jedynym przez długie lata miejscem pracy.
Prowadzimy wiele projektów rozwojowych dla naszych pracowników.
Inter Cars został zwycięzcą konkursu! HR INNOVATOR 2016! Jury nagrodziło projekt „Autostrada Rozwoju” dla kadry zarządzającej i sił sprzedaży spółki.
W 2017 Inter Cars S.A. został wyróżniony przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania KadramiCertyfikatem HR Najwyższej Jakości

Zaproszenie do współpracy dostawców usług w obszarze hr

Firmy zainteresowane współpracą w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, w tym dostawcy, szkoleń zapraszamy do wzięcia udziały w organizowanym przez nas corocznie przertargu na wyłonienie dostawcy szkoleń na dany rok.

Chętnych do wzięcia udziału w przetargu zapraszamy do zarejestrowania się w naszej baze danych.

Formularz dodania do bazy dostawców usług HR
Kontakt do osoby oferującej
Dane dotyczące specjalizacji

(FORM_COACHING_PRICE_LABEL

(FORM_BEST_PROJECTS_LABEL