Inter Cars SA Jesteśmy największym importerem i dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych oraz pojazdów użytkowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Krzysztof i Maciej Oleksowiczowie na Rajdzie Barbórka

Krzysztof Oleksowicz i Maciej Oleksowicz wystartują w tegorocznym Rajdzie Barbórka. Odbędzie się on 10 grudnia.

Już wiemy, że wśród uczestników zobaczymy Krzysztofa oraz Macieja Oleksowiczów. Pilotem Maćka będzie „Heniu” Marcin Sienkiewicz. Z kolei na prawym siedzeniu auta Krzysztofa zasiądzie Sebastian Sadowski. Zachęcamy wszystkich do kibicowania tej czwórce!  

Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku 10 grudnia. Rywalizacja będzie trwać cały dzień, a załogi będą miały do pokonania prawie 27 km oesów. Kierowcy ruszą do walki na trasie odcinka Służewiec o godz. 8:00. Następnie samochody pojawią się na starcie widowiskowego odcinka Ptak Warsaw Expo, zlokalizowanego na południowo-zachodnich obrzeżach Warszawy. Będzie to nowość tegorocznej imprezy. Później walka przeniesie się na teren Autodromu Automobilklubu Polski na Bemowie. To odcinek wyjątkowo lubiany przez kibiców, również dlatego, że oprócz jazdy mogą zobaczyć stanowiska serwisowe kierowców. 

Podczas kolejnych prób zawodnicy powtórnie przejadą te odcinki specjalne. Zwieńczeniem zmagań będzie Kryterium Karowa. Przejazdy na czas wystartują o godz. 18:30, jednak na miejsce warto udać się już wcześniej. O godz. 17:00 rozpoczną się bowiem przejazdy pokazowe. Godzinę później będzie mieć miejsce „Walka Legend”. Jak zapowiadają organizatorzy, będą one rywalizować w zmienionej, atrakcyjniejszej formule.

Tegoroczna edycja będzie 54 odsłoną Rajdu Barbórka, który zamyka rajdowy sezon w Polsce.