O firmie

Inter Cars SA to największy dystrybutorów części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Oferta Spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu.

Naszym priorytetem jest dostarczanie klientom produktów i usług o najwyższej jakości. W tym celu współpracujemy z najlepszymi dostawcami na rynku oraz sprawdzamy i promujemy równie dobrych, ale mniejszych i tańszych producentów.

Posiadamy obecnie 249 filii w kraju oraz 265 oddziałów za granicą, w tym na Litwie, Łotwie, Ukrainie, Węgrzech, Słowacji, we Włoszech, w Estonii, Mołdawii, Słowenii, Rumunii, Chorwacji, Bułgarii, Czechach, Bośni i Hercegowinie, Grecji oraz Serbii.

Certyfikaty i nagrody

Certyfikat ISO 9001:2015

Certyfikat ISO 9001:2015

Inter Cars SA posiada certyfikat jakości ISO 9001:2015. wydany przez DEKRA Certification. Certyfikat ten potwierdza spełnienie wymagań dla posiadanego przez naszą firmę systemu zarządzania jakością. Otrzymany certyfikat jest również dowodem na wysoką jakość świadczeniach usług w zakresie dystrybucji produktów motoryzacyjnych i przemysłowych.
Do dnia dzisiejszego standardy jakościowe są stale udoskonalane i poddawane regularnej certyfikacji.
Certyfikat można obejrzeć oraz pobrać: CERTYFIKAT PL; ENGLISH VERSION OF THE ISO CERTIFICATE
Certyfikat wiarygodności biznesowej

Certyfikat wiarygodności biznesowej


Giełdowa spółka roku

Giełdowa spółka roku

Inter Cars SA został wybrany najlepszą spółką giełdową 2013 roku, według rankingu Pulsu Biznesu.
Giełdowa Spółka Roku to najstarszy i najbardziej prestiżowy ranking spółek giełdowych, organizowany przez redakcję „Pulsu Biznesu" już od 15 lat. Ponad 120 ekspertów, ankietowanych przez TNS Polska, oceniło poziom kompetencji zarządu, perspektywy rozwoju, sukces w 2013 r., relacje z inwestorami oraz jakość produktów i usług. W rankingu sklasyfikowano ponad dwustu emitentów.
Dodatkowo Inter Cars SA zajął trzecie miejsca w kategoriach „Kompetencje zarządu” oraz „Sukces 2013”.
Inter Cars SA został doceniony dzięki ogromnej pracy wykonanej w ostatniej dekadzie, a w szczególności w trakcie ostatnich 5 lat, co zaowocowało wymiernym sukcesem. Jeszcze w 2009 r. skonsolidowane przychody tej spółki wynosiły 2 mld zł, a zysk netto 68 mln zł. Cztery lata później przychody przekroczyły 3,5 mld zł, a zysk netto poszybował do 150 mln.
Inter Cars S.A. z laurem klienta 2014

Inter Cars S.A. z laurem klienta 2014

Inter Cars SA znalazł się na podium podczas IX edycji ogólnopolskiego plebiscytu popularności produktów/marek/usług na krajowym rynku a tym samym zajęła I miejsce w programie Laur Klienta 2014 w kategorii Dystrybutorzy części samochodowych. W plebiscycie klienci wybierali spomiędzy 7 podmiotów. W edycji ogólnopolskiego projektu konsumenckiego Laur Klienta 2014 marka Inter Cars SA zdobyła pierwsze miejsce w sondażu przeprowadzanym od stycznia br. Ankiety zostały przeprowadzone wielotorowo, tj. podczas sondowania telefonicznego i głosowania internetowego za pośrednictwem witryny internetowej www.laur-konsumenta.pl.
Godło Laur Klienta jest potwierdzeniem silnej pozycji nagradzanych marek i stał się zbiorową formą rekomendacji.