O firmie

Inter Cars SA to największy dystrybutorów części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Oferta Spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu.

Naszym priorytetem jest dostarczanie klientom produktów i usług o najwyższej jakości. W tym celu współpracujemy z najlepszymi dostawcami na rynku oraz sprawdzamy i promujemy równie dobrych, ale mniejszych i tańszych producentów.

Posiadamy obecnie 249 filii w kraju oraz 265 oddziałów za granicą, w tym na Litwie, Łotwie, Ukrainie, Węgrzech, Słowacji, we Włoszech, w Estonii, Mołdawii, Słowenii, Rumunii, Chorwacji, Bułgarii, Czechach, Bośni i Hercegowinie, Grecji oraz Serbii.

Odpowiedzialny biznes

Inter Cars SA w BDO – internetowej bazie danych o odpadach.

Inter Cars SA w BDO – internetowej bazie danych o odpadach.

Świadome gospodarowanie odpadami to fundament naszej troski o środowisko, której ramy wyznacza "polityka BHP i ochrony środowiska w Grupie Inter Cars".

Świadom takich obowiązków Inter Cars już w lutym 2018 roku za pośrednictwem BIO SERVICE wpisał się do bazy danych o produktach i opakowaniach oraz gospodarce odpadami (BDO).

Numer Rejestrowy Inter Cars w BDO - 000012313. Czytaj więcej na bio-service.pl
Prowadzimy szkolenia w całej Polsce

Prowadzimy szkolenia w całej Polsce

Inter Cars S.A. regularnie przygotowuje dla swoich klientów cykl szkoleń praktycznych.  Wykwalifikowany mechanik, to nie tylko gwarancja dobrze wykonanej pracy, ale również zadowolonego klienta. Szeroki wachlarz szkoleń dla mechaników oraz właścicieli firm to potężny zastrzyk dla firmy.
Czytaj więcej na szkolenia.intercars.com.pl
Kształcimy młode kadry

Kształcimy młode kadry

„Młode Kadry” to program stworzony przez Inter Cars SA, polegający na współpracy ze szkołami m.in. poprzez wyposażenie placówek w nowoczesny sprzęt do naprawy i diagnostyki usterek w samochodach. Dostarcza także wiedzę niezbędną do kształcenia przyszłej kadry; jest również „zawodową trampoliną”, która młodym ludziom ma ułatwić startu w życiu zawodowym. Program wspiera olimpiady wiedzy oraz praktyki i staże dla najlepszych uczniów. Czytaj więcej na szkolenia.intercars.com.pl
Wspieramy

Wspieramy

Od wielu lat Spółka współpracuje ze szpitalem dziecięcym w Dziekanowie Leśnym i dzięki jej wsparciu były możliwe remonty w przyszpitalnej szkole. Niewiele osób sobie zdaje sprawę, że dzieci przebywające długo w szpitalu kontynuują w tym miejscu swoją naukę. W ten sposób pozwalamy im stale się rozwijać i nie pozostawać w tyle w stosunku do rówieśników. Czytaj więcej
Sponsorujemy

Sponsorujemy

Stale inwestujemy w rozwój polskiego sportu - zarówno motorowego, jak i innych dyscyplin. W Inter Cars S.A. promujemy wszelkie tego typu inicjatywy, gdyż uważamy je za ważny element życia społecznego oraz sposób integracji. Czytaj więcej na intercars.eu